Dodano: 25.04.2019

Startujemy!

Zaczynam! Wystartował pierwszy w Polsce program lojalnościowy, w którym możesz nie tylko zbierać punkty i wymieniać je na pobyty lub nagrody, ale także brać udział w licytacjach noclegów już od 1 zł oraz otrzymywać specjalne oferty tylko dla uczestników programu.
Jak to działa?
Zasady programu są bardzo proste. Za każdy pobyt w hotelu lub rachunek w restauracji, otrzymujesz punkty na swojej wirtualnej karcie. Za zgromadzone punkty możesz wybrać voucher na pobyt lub inne ciekawe nagrody z Katalogu.Poza tym każdy zarejestrowany uczestnik może wziąć udział w wyjątkowej licytacji pobytu już od 1 zł.
Jak dołączyć?
Wystarczy pobrać aplikację MojeHotele na swój telefon lub wejść na stronę mojehotele.pl i zarejestrować się wypełniając krótki formularz. Po zarejestrowaniu otrzymasz unikalny numer wirtualnej karty, na której możesz zbierać swoje punkty. Od tego momentu za każdy zrealizowany pobyt lub opłacony rachunek w obiekcie należącym do sieci Moje Hotele, możesz otrzymać punkty. Każde wydane 10 zł to 1 punkt. Wystarczy, że podasz swój numer karty lub telefonu.
Dołącz już dziś do programu, zbieraj punkty i wybieraj nagrody!

 

Zobacz inne:

Przedłużamy promocję 2x więcej punktów

Bardzo nas cieszą Wasze pozytywne komentarze o promocji 2 x więcej punktów. Dlatego też postanowiliśmy ją przedłużyć aż do końca marca 2021. Oznacza to, że za wszystkie pobyty zrealizowane do 31.03.2021, za które zostały Wam naliczone punkty w programie Moje Hotele, otrzymacie drugie tyle samo punktów GRATIS!Sprawdźcie, gdzie możecie zdobyć punkty - lista hoteli w zakładce ZAREZERWUJ w aplikacji mobilnej  lub na stronie www w zakładce Hotele.Szczegółowy Regulamin promocji znajdziecie TUTAJ

Nowy konkurs - wygraj weekend w Hotelu Platan

Z okazji premiery nowego serialu o przygodach Kajko i Kokosza przygotowaliśmy dla Was nowy konkurs. W aplikacji mobilnej Moje Hotele, a także na stronie mojehotele.pl ukryło się osiem postaci z komiksu Kajko i Kokosz. Szczegóły konkursu i regulamin znajdziecie w zakładce KONKURSYKonkurs trwa do 31.03.2021 do godz. 23:59.Wyniki konkursu ogłosimy w czwartek 08.04.2021.

2x więcej punktów do końca lutego!

Na otwarcie hoteli po tygodniach lockdownu mamy dla Was niespodziankę:podwajamy punkty za wszystkie pobyty do końca lutego! Od 12.02 w każdym z HOTELI należących do Programu Moje Hotele za zrealizowane usługi otrzymacie dwa razy więcej punktów na wirtualnej karcie:każde wydane 10 zł to 1 punktKAŻDE WYDANE 10 ZŁ TO 2 PUNKTY Warunek jest tylko jeden: dołącz do Programu Moje Hotele i odbierz swoje punkty w hotelu, gdzie spędzasz pobyt. Jeśli jeszcze nie jesteś w programie, w kilka sekund Zarejestruj się lub pobierz aplikację na telefon z ANDROID lub iOS.Zebrane punkty wymieniaj prosto na nagrody z KATALOGU NAGRÓD.Szczegółowy regulamin promocji dostępny jest TUTAJ