Dodano: 25.04.2019

Startujemy!

Zaczynam! Wystartował pierwszy w Polsce program lojalnościowy, w którym możesz nie tylko zbierać punkty i wymieniać je na pobyty lub nagrody, ale także brać udział w licytacjach noclegów już od 1 zł oraz otrzymywać specjalne oferty tylko dla uczestników programu.
Jak to działa?
Zasady programu są bardzo proste. Za każdy pobyt w hotelu lub rachunek w restauracji, otrzymujesz punkty na swojej wirtualnej karcie. Za zgromadzone punkty możesz wybrać voucher na pobyt lub inne ciekawe nagrody z Katalogu.Poza tym każdy zarejestrowany uczestnik może wziąć udział w wyjątkowej licytacji pobytu już od 1 zł.
Jak dołączyć?
Wystarczy pobrać aplikację MojeHotele na swój telefon lub wejść na stronę mojehotele.pl i zarejestrować się wypełniając krótki formularz. Po zarejestrowaniu otrzymasz unikalny numer wirtualnej karty, na której możesz zbierać swoje punkty. Od tego momentu za każdy zrealizowany pobyt lub opłacony rachunek w obiekcie należącym do sieci Moje Hotele, możesz otrzymać punkty. Każde wydane 10 zł to 1 punkt. Wystarczy, że podasz swój numer karty lub telefonu.
Dołącz już dziś do programu, zbieraj punkty i wybieraj nagrody!

 

Zobacz inne:

Tylko do końca maja: 2x więcej punktów za każdy pobyt w hotelach

Specjalnie dla Was do końca maja podwajamy wszystkie naliczone w tym okresie punkty w Programie Moje Hotele.Od dziś do 31.05.2021 w każdym z HOTELI w programie Moje Hotele, otrzymacie dwa razy więcej punktów na swoje konto w Programie.KAŻDE WYDANE 10 ZŁ TO 2 PUNKTYNie jesteś jeszcze w Programie Moje Hotele? W kilka sekund Zarejestruj się lub pobierz aplikację na swój telefon z Android lub iOS.Zebrane w Programie Moje Hotele punkty wymieniaj prosto na nagrody z KATALOGU NAGRÓD.Szczegółowy Regulamin promocji znajdziecie TUTAJ.

Od 8 maja hotele otwarte dla wszystkich

Nareszcie! Po kolejnym lockdown`ie hotele mogą od soboty 8 maja przyjmować wszystkich gości, zarówno turystycznie i służbowo. Hotele mogą przyjąć o połowę mniej gości (ograniczenie do 50% obłożenia) dlatego warto zarezerwować pobyt z wyprzedzeniem. Propozycje pobytów w wyjątkowo atrakcyjnych cenach, o których sami zdecydujecie, znajdziecie w zakładce LICYTACJE.Nadal zamknięte pozostają SPA i baseny oraz restauracje (dania tylko na wynos). Do zobaczenia w hotelach !

Wyniki Konkursu "Znajdź postacie z komiksu Kajko i Kokosz

Kochani! Znamy już szczęśliwego zwycięzcę Konkursu "Znajdź postacie z komiksu Kajko i Kokosz". Zanim jednak podamy wyniki, chcemy serdecznie podziękować wszystkim użytkownikom, którzy wzięli udział w konkursie.Perfekcyjnie wytropiliście, gdzie w aplikacji i na stronie Moje Hotele ukryły się postacie z komiksu Kajko i Kokosz. I tak oto:przed Hotel Artis Loft zawitał Hegemon,w Blue Diamond Hotel zjawiła się Jaga,nad Hotelem Wieniawa czuwał Mirmił,w Royal Palace rozgościł się Łamignat,do Hotelu Platan zawitał Miluś,Hotelem Redyk zachwycała się Lubawa,w Hotelu Nafta Krosno pojawił się Kokosz,a do Hotelu Centrum Kraków zawędrował Kajko.Dziękujemy również za Wasze skojarzenia z komiksem Kajko i Kokosz. Przyznajemy, że wiele z nich dla nas było bardzo zaskakujących ale każde wyjątkowe. Mamy nadzieję, że udział w konkursie sprawił Wam wiele radości i przypomniał czasy odkrywania przygód dzielnych wojów i zacnych dam z Mirmiłowa.Komisja Konkursowa jak zawsze nie miała łatwego zadania i przez kilka długich nocy burzliwie obradowała nad wyłonieniem laureatów. Ostatecznie doszła jednak do konsensu i postanowiła przyznać nagrody czterem uczestnikom. O tym, kto otrzyma nagrody dowiecie się z filmiku TUTAJ.Bardzo serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom. Dziękujemy za kolejną fantastyczną zabawę i Wasz udział w konkursie.