Dodano: 30.04.2020

Otwarcie hoteli

Nareszcie! Zgodnie z ogłoszonymi przepisami od poniedziałku 04.05.2020 r. możemy korzystać z usług hoteli nie tylko w celach biznesowych, ale również wypoczynkowych i turystycznych. Hotele będą przyjmować Gości działając w oparciu o wytyczne Ministerstwa Rozwoju i Głównego Inspektora Sanitarnego. Zapewnienie bezpieczeństwa i czystości to priorytet w obiektach Moje Hotele. 


 

Zobacz inne:

Orlicka Skała - witamy w programie!

Orlicka Skała to luksusowy Pensjonat umiejscowiony w samym centrum Zieleńca z bezpośrednim widokiem na cały kompleks narciarski. Orlicka Skała powstała jako połączenie nowoczesnego komfortu z tradycyjnym, górskim klimatem. Charakter miejsca zapewnia zarówno swobodną przestrzeń, jak i kameralną atmosferę. Harmonia wnętrza jest fuzją funkcjonalnej wygody z tradycyjnym wystrojem, który podkreślają ręcznie wykonane meble. Jest to miejsce gdzie Goście indywidualni oraz całe rodziny poczują się wyjątkowo. Do dyspozycji Gości jest 13 pokoi o zróżnicowanym standardzie, z nowocześnie urządzonymi łazienkami i doskonałym wyposażeniem. Pokoje posiadają dodatkowo kompleks wypoczynkowy. Rezerwując pokój Goście bez ograniczeń mogą korzystać z atrakcji jakie zapewnia Orlicka Skała. Na szczególną uwagę zasługuje także centrum odnowy biologicznej , które obejmuje saunę fińską, wannę z hydromasażem – jacuzzi oraz basen rekreacyjny z szeroką gamą atrakcji takich jak wodospad, gejzer powietrzny czy masaż 3-dyszowy. Na miejscu znajduje się również gabinet masażu. Całość dopełnia restauracja serwująca tradycyjne przysmaki z nutką nowoczesności, gdzie przy blasku ognia i zapachu świeżo palonego drewna Goście mogą odetchnąć po dniu pełnym wrażeń.Już od dziś wszystkie wymienione atrakcje dostępne są w ramach programu lojalnościowego Moje Hotele. Zapraszamy!

Dwór Elizy dołącza do Moje Hotele

Pięknie położony w malowniczej Kotlinie Kłodzkiej Dwór Elizy to kolejny obiekt, który dołącza do Moje Hotele. Dwór Elizy oferuje swoim gościom relaksujący pobyt w komfortowych pokojach a także doskonałe SPA oraz basen.

Najnowsze wydanie Biznes Hotel – zapraszamy do lektury!

Serdecznie polecamy najnowsze wydanie magazynu Biznes Hotel, którego mamy zaszczyt być partnerem! Zapoznaj się z najświeższymi informacjami na temat branży hotelarskiej w Polsce oraz zasięgnij opinii ekspertów! Najnowszy numer magazynu dostępny do pobrania online TUTAJ. Zapraszamy do lektury - #zostańwdomu i sprawdź interesujące Cię artykuły!