Dodano: 15.09.2022

Bieszczady w siodle

Czy kiedykolwiek marzyliście o zwiedzaniu Bieszczad w siodle? HOTEL Karino SPA wychodzi naprzeciw Waszym marzeniom w swojej specjalnej ofercie "W siodle". Podziwianie pięknych bieszczadzkich zakątków, podążanie malowniczymi szlakami konno, to wyjątkowa atrakcja. 

Poznaj szczegóły oferty i zaplanuj wypad w pełne spokoju polskie góry!

SZCZEGÓŁY OFERTY

 

Zobacz inne:

Informacja o zakończeniu Programu Moje Hotele

Drodzy Użytkownicy Programu Moje Hotele!  Z dniem 30 czerwca 2024 Program Moje Hotele zostanie zakończony i nie będzie można otrzymywać punktów za pobyty i usługi w hotelach należących do Programu.Zgodnie z Regulaminem aktywne punkty na karcie będzie można wymienić na nagrody z Katalogu Nagród do 31.09.2024.Serdecznie dziękujemy za uczestnictwo w Programie Moje Hotele!

Wesołych Świąt!

Zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia,pełnych miłości i rodzinnego ciepła.ŻycząMoje Hotele

Sylwester w hotelu

Planujecie już Sylwestra? Czy może nie macie pewnego planu na tą wyjątkową noc? My już myślimy o tym magicznym czasie i mamy dla Was kilka fantastycznych propozycji:- w stylu egipskim w Hotelu Kiston na Kaszubach - Sylwester pod Warszawą w Artis Loft Hotel- wyjątkowa noc w Gdańsku  w Hotelu Platan- szampańska zabawa w Królewskim Mieście w Hotelu pod Ciżemką w Sandomierzu