Dodano: 23.11.2022

Witamy w Programie Hotel Aqua House

Z ogromną przyjemnością witamy w Programie hotel Aqua House z pięknego miasta Sopot.

W Aqua House czekają na Gości przestronne pokoje i apartamenty, restauracja, sala zabaw dla dzieci, mini boisko i domek saunowy. Bardzo blisko, bo tylko 200m od obiektu znajduje się sopocki Aqua Park z mnóstwem wodnych atrakcji. Równie blisko jest z Aqua House do pięknej plaży, gdzie miłośnicy sportów wodnych mogą zaszaleć. Wszyscy, którzy wolą spokój i beztroski odpoczynek, znajdą go z pewnością w ustronnych miejscach plaży, która rozciąga się na ponad 4 km.

Przy okazji przypomnimy, że Sopot, w którym zlokalizowany jest Aqua House, to również miejsce, w którym przez większość swojego życia mieszkał i tworzył Janusz Christa, autor jednego z najpopularniejszych polskich komiksów Kajko i Kokosz.

Do zobaczenia w Aqua House Sopot

 

Zobacz inne:

Na świętego Marcina najlepsza gęsina - oferta hotelowych restauracji

Czy wiecie, że Polska jest jednym z największych producentów i eksporterów gęsiny w Europie? Zwyczaj jedzenia gęsiny w naszym kraju sięga już XVI w. i wiąże się z nim wiele zwyczajów. Jednak obecnie statystyczny Polak zjada jej jedynie 25 gramów rocznie! Gęsina jest produktem sezonowym - świeża najlepsza w listopadzie i w grudniu Kultywujmy więc stare tradycje i zgodnie porzekadłem NA ŚWIĘTEGO MARCINA NAJLEPSZA GĘSINA posmakujmy przygotowanych przez  hotelowe restauracje specjałów.Sprawdźcie jaką pyszna ofertę z tej okazji przygotowały:Hotel pod CiżemkązobaczPałac Wierzbiczanyzobacz

Weekend za pół ceny

𝐖𝐞𝐞𝐤𝐞𝐧𝐝 𝐳𝐚 𝐩𝐨́ł 𝐜𝐞𝐧𝐲 to akcja, którą warto wspierać zwłaszcza jeśli hotele przygotowały nam tak fantastyczne oferty! POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ - WEEKEND ZA PÓŁ CENY to kampania skierowana zarówno do branży turystycznej, jak i turystów. Dzięki niej każdy Polak może odkrywać piękno naszego kraju w korzystnych cenach. Akcja dotyczy dwóch weekendów listopada: 18-20 oraz 25-27 br. Dla branży to świetna okazja do promocji swoich ofert, również poza głównym sezonem turystycznym. Ogólnopolska kampania promocyjna, zwiększenie liczby gości i reklama własnych usług – to efekty, obok których nie można przejść obojętnie. 𝐏𝐨𝐥𝐞𝐜𝐚𝐦𝐲 𝐮𝐰𝐚𝐝𝐳𝐞 𝐩𝐫𝐨𝐩𝐨𝐳𝐲𝐜𝐣𝐞̨ 𝐡𝐨𝐭𝐞𝐥𝐢:NAD MORZEM -  Hotel Platan Gdańskhttps://bit.ly/3DCKmolW GÓRACH - Redyk Ski&Relax https://bit.ly/3TYwRVp Do zobaczenia! Polska jest piękna!

Bieszczady w siodle

Czy kiedykolwiek marzyliście o zwiedzaniu Bieszczad w siodle? HOTEL Karino SPA wychodzi naprzeciw Waszym marzeniom w swojej specjalnej ofercie "W siodle". Podziwianie pięknych bieszczadzkich zakątków, podążanie malowniczymi szlakami konno, to wyjątkowa atrakcja. Poznaj szczegóły oferty i zaplanuj wypad w pełne spokoju polskie góry!SZCZEGÓŁY OFERTY