Hotel Karino SPA

Berezka 30b 38-610 Polańczyk

dla rodziny z dziećmi, spa

O HOTELU: 

 Lokalizacja obiektu sprawia że jest on świetną bazą wypadową w każdy zakątek Bieszczadów. Dzięki pobytowi w tym hotelu będziecie mogli zjednać się z naturą oraz wypocząć korzystając z uroków okolicy oraz udogodnień obiektu. Możliwość organizacji jazdy konnej dla Gości hotelu jest atutem oferowanym przez niewiele obiektów w całej Polsce. 


5 POWODÓW DLA KTÓRYCH WARTO ODWIEDZIĆ OBIEKT:

# Możliwość organizacji jazdy konnej

# Basen, sauny oraz jacuzzi

# Malownicza okolica Bieszczad

# Gabinety odnowy biologicznej

# Wykwintna restauracja


Opinie o hotelu nie są zweryfikowane.

Chcesz odwiedzić ten hotel?

Zarezerwuj

Opinie

5  
5
Szymon Tomaszewicz

Szukasz dobrego hotelu? Zaufaj opinii pilota wycieczek. Czemu? Bo mój klient musi otrzymać to, co obiecuje hotel, a ja muszę tego dopilnować. A hotel Karino Spa? Opis zgodny prawie w 100%. Prawie, bo zapomnieli dopisać o rewelacyjnej obsłudze i bardzo kompetentnym podejściu do gości!

5
Artur Zajac

Hotel Karino SPA to bieszczadzki raj, tutaj wszystko jest NAJ! Każdy znajdzie coś dla siebie, coś dla duszy, coś dla ciała, bo atmosfera jest wspaniała. Wszystko na miejscu, wszystko bajeczne. Już pokochałem sercem to miejsce!

5
Magdalena Niemiec

Goszcząc w hotelu czułam się jak w domu, przyjazne i ciepłe przyjęcie, cisza i spokój, pyszne jedzenie. Świetna strefa relaksu, otoczenie koni które uwielbiam było jeszcze większym plusem. A żeby tego wszystkiego było mało, to okolica jest niezwykła...moje ukochane Bieszczady na wyciągnięcie ręki.