Hotel Redyk Ski&Relax

Ul. Potoczki 20 34-521 Ząb k. Zakopanego

O HOTELU: 

Niesamowity obiekt z malowniczymi widokami na szczyty tatrzańskich gór. Idealny dla osób chcących wypocząć od zgiełku miasta i poczuć dech świeżego, górzystego powietrza. Hotel posiada własne SPA, restaurację z drink barem oraz piękny ogród z urzekającymi widokami. 


5 POWODÓW DLA KTÓRYCH WARTO ODWIEDZIĆ OBIEKT:

# Niesamowite widoki i malownicza okolica

# Piękny ogród i otoczenie w harmonii z naturą

# Bliskość zakopiańskich atrakcji

# Zaplecze spa z widokiem na Tatry

# Restauracja


Opinie o hotelu nie są zweryfikowane.

Chcesz odwiedzić ten hotel?

Zarezerwuj

Opinie

5  
5
Beata Ledwoń

Hotel Redyk Ski &Relax to idealne miejsce na odpoczynek i zregenerowanie sił. W tym miejscu można się poczuć się jak w oazie luksusu i spokoju, w której odpocząć może jednocześnie ciało i dusza. Podczas pobytu w tym uroczym miejscu zmysły zostają pobudzone, a dusza doznaje błogiej przyjemności.

5
Mirosława Wawrzyniak

Redyk to jest wypas - no i to się zgadza! Hotel Redyk konkurencję po prostu odsadza! Przytulny, choć duży, w zakopiańskim stylu, nigdzie nie widziałam też wygód aż tylu! Chcę ten wypas co rok jak owca powtarzać, bo takie urocze miejsce to rzadko się zdarza! Redyk nową jakość wypoczynku stwarza!

5

Idealne miejsce na wakacje! Super hotel, idealna lokalizacja! Pokoje czyste, klimatyzowane. Balkony z pięknym widokiem. Panie na recepcji bardzo pomocne! Jedzenie w restauracji wyśmienite. Jacuzzi z widokiem na tatry, super! Leżaki na zboczu..! Kawa bądź piwko na leżaku z takim widokiem, ideał!

5
Zuzana Mendelska

Cudowny hotel! Spędziłam dzięki niemu najlepsze wakacje jakie dotychczas miałam

5
Ewa

Bardzo dobry obiekt ze wspaniałą obsługą.