Hotel Centrum Kraków

os. Centrum E 12 /al. Jana Pawła II, 31-934 Kraków

biznesowy

O HOTELU: 

Hotel Centrum to obiekt położony w idealnym miejscu sprzyjającym krakowskiej turystyce – wszędzie blisko! Dzięki idealnej komunikacji miejskiej i pieszej zwiedzanie pobliskich atrakcji jest wyjątkowo dogodne. Komfortowe wnętrza oraz wielokrotnie nagradzana wykwintna restauracja sprawią, że pobyt pozostanie w pamięci. 


5 POWODÓW DLA KTÓRYCH WARTO ODWIEDZIĆ OBIEKT:

# Bliskość miasta i atrakcji Krakowa

# Komfortowe wnętrza

# Wykwintna restauracja "Modern Resto Bar"

# Sauna oraz siłownia do dyspozycji Gości

# Obiekt przyjazny dla zwierząt


Opinie o hotelu nie są zweryfikowane.

Chcesz odwiedzić ten hotel?

Zarezerwuj

Opinie

5  
5

Przyjechałam do hotelu wraz rodzina w październiku. Pomimo złej pogodny hotel zapewnił nam wiele atrakcji, dzięki czemu ten krótki pobyt w Krakowie będziemy wspominać bardzo miło. Polecam hotel innym rodzinom, my na pewno tam wrócimy!

5
ERIK Jankovskis

Personel był super pomocny i sympatyczny. Śniadanie przepyszne. Pokój urządzony gustownie, dobra klimatyzacja. Polecam wszystkim, którzy zatrzymują się w Krakowie. Hotel ma świetną lokalizację i parking. Świetny kontakt z obsługą!

5
Anula Wawrzyniak

Miejsce czyste i estetyczne (mozaiki w łazience!), serwis bez zarzutu, śniadanie obfitujące w miłe wrażenia kulinarne. Korzystałam z przyjemnością! Mam 1 zarzut: hotel chwali się bliskością Krakowa, tymczasem powinien chwalić się, że jest w sercu Huty! To przyjemny punkt wyjścia do zwiedzania! <3

5
Maria

Przyjemny hotel z dobrym dojazdem.