Aktualna cena: 20,00 zł
Do końca:

Dodano: 14.04.2021

01.06.2021 - 02.06.2021

Pobyt w pokoju 2-osobowym

Długopole-Zdrój

Komfortowy pokój dla dwóch osób w Dworze Elizy w malowniczej Kotlinie Kłodzkiej. Pięknie położony hotel oferuje Gościom relaksujący pobyt, dzięki przytulnej estetyce i eleganckim dodatkom, w jakiej utrzymany jest cały obiekt.
W Dworze Elizy Goście mogą skorzystać dodatkowo z restauracji, basenu oraz rewelacyjnego SPA.

W bliskiej okolicy znajduje się także wiele ciekawych atrakcji: od ścieżki w chmurach w Dolni Morava, przez zjeżdżalnię grawitacyjną Czarna Żmija, kopalnię uranu w Kletnie, po historyczne zabytki - Twierdzę Kłodzką, zamek w Międzylesiu czy Twierdzę Srebrna Góra.

Pobyt obejmuje śniadanie dla dwóch osób. 

INFORMACJA: zgodnie z obowiązującymi restrykcjami do dnia 03.05.2021r. w hotelach mogą przebywać wyłącznie osoby z listy określonej w Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 8 kwietnia 2021r. Szczegółowe informacje dostępne są TUTAJ.

7

Dwór Elizy

Długopole-Zdrój

O HOTELU: 

Elegancki hotel spa w XIX-wiecznym budynku otoczonym parkiem położony 16 km od rynku głównego i średniowiecznej wieży ciśnień w Bystrzycy Kłodzkiej oraz 41 km od ośrodka narciarskiego Ski areál Nella. Na Gości czekają komfortowe, przytulnie urządzone pokoje, elegancka restuauracja a także liczne atrkacje w hotelu i najbliższej okolicy.


5 POWODÓW DLA KTÓRYCH WARTO ODWIEDZIĆ OBIEKT:

# Piękna lokalizacja w Kotlinie Kłodzkiej

# Kryty basen, SPA, sauny i siłownia na terenie hotelu

# Zabiegi pielęgnacyjne i lecznicze z wykorzystaniem produktów pszczelich (apiterapia)

# Junior SPA dla najmłodszych Gości

# Możliwość udziału w wyprawie off-road'owej